400 Articles
Professional Haircare for Damaged Hair
Choisi
Filtres
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml and 24/7 Night & Day Serum 100ml Repair Damaged Hair Bundle
Prix de vente :88,50 €Prix actuel :75,23 €
107,47 € par L
Matrix Instacure Oil 30ml
20,93 €
697,67 € par L
Pureology Strength Cure Superfood Masque de Soin 200 ml
Prix de vente :43,13 €Prix actuel :32,35 €
161,75 € par L
Biolage Full Rescue Restorative Mask 500ml
Prix de vente :44,85 €Prix actuel :33,64 €
67,28 € par L
L’Oréal Professionnel Absolut Repair Shampoo 500ml and Refill Pack 500ml for dry & damaged hair
Prix de vente :62,10 €Prix actuel :46,58 €
46,58 € par L
Goldwell BondPro+ shampoing fortifiant 250ml
18,40 €
73,60 € par L
L'Oréal Professionnel: Pros Favourites Duo: Metal Detox Shampoo for Hard Water & Tecni Art Pli Hair Volumising Memory Styling Spray
Prix de vente :56,93 €Prix actuel :42,70 €
42,70 € par unit
Pureology Strength Cure Blonde Purple Shampoo, Conditioner and Color Fanatic Spray Routine for Toning Brassy Hair
Prix de vente :102,35 €Prix actuel :76,76 €
104,86 € par L
Biolage Strength Recovery Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
Prix de vente :58,08 €Prix actuel :40,65 €
63,92 € par L
L’Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo 500ml and Refill Pack 500ml for breakage & colour protection
Prix de vente :80,50 €Prix actuel :60,38 €
120,76 € par L
KÉRASTASE RESISTANCE THEREPISTE SERUM 30ML DUO
4.87 étoiles sur un maximum de 5
15
Prix de vente :104,00 €Prix actuel :88,40 €
1473,33 € par L
Kérastase Première Decalcifying Repairing Pre-Shampoo and Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid and Glycine
Prix de vente :106,38 €Prix actuel :90,42 €
180,84 € par L
VIRTUE Overnight Scalp & Hair Elixir 50ml/1.7 fl. oz
70,15 €
1403,00 € par L
Joico K-Pak Après-Shampooing Reconstructeur 1000 ml
69,58 €
69,58 € par L
Joico Blonde Life Après-Shampooing Violet 1000 ml
Prix de vente :68,25 €Prix actuel :51,19 €
51,19 € par L
Redken Extreme Length Shampoo 300ml, Redken Extreme Length Conditioner 300ml & Redken Satin Scrunchies Bundle
Prix de vente :59,00 €Prix actuel :50,15 €
167,17 € par L
Extreme Anti-Snap Treatment Redken Duo (2 x 240 ml)
Prix de vente :64,40 €Prix actuel :54,74 €
109,48 € par L