1193 Articles
Shop All Professional Haircare
Choisi
Filtres
Joico YouthLock Anti-Frizz Crème de Séchage 50 ml
11,50 €
230,00 € par L
Joico YouthLock Après-Shampooing 50 ml
10,35 €
207,00 € par L
Goldwell Dualsenses Curls and Waves Serum Spray 150ml
21,85 €
145,67 € par l
Sebastian Professional Taming Elixir Soin Anti-Frisottis 140 ml
34,21 €
244,36 € par L
L’Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo 300ml and Refill Pack 500ml for coloured hair
51,18 €
170,60 € par L
KMS Conscious Style Everyday Conditioner 250ml
26,45 €
105,80 € par L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Prix de vente :27,60 €Prix actuel :20,70 €
138,00 € par L
Biolage Full Rescue Shampoo 400ml, Conditioner 236ml and Oil-Balancing Serum 50ml Bundle
95,45 €
139,14 € par L
KMS CurlUp Twisting Style Balm 250ml
33,12 €
132,48 € par L
Living Proof Perfect Hair Day Duo
46,45 €
161,28 € par L
Lotion Perfectrice CurlUp KMS 100 ml
32,20 €
322,00 € par L
Goldwell Stylesign Shine Spray 150ml
19,55 €
130,33 € par L
Matrix Total Results A Curl Can Dream Cleansing Shampoo and Moisturising Cream Duo
58,08 €
72,60 € par L
Joico K-Pak Color Therapy Supersize Duo
194,20 €
97,10 € par L
Joico JoiFull Volumizing Supersize Duo
173,34 €
86,67 € par L
Goldwell BondPro+ Day and Night Bond Booster 75ml
23,00 €
306,67 € par L
All Soft Heavy Cream Redken Duo (2 x 250 ml)
5 étoiles sur un maximum de 5
2
Prix de vente :70,00 €Prix actuel :59,50 €
119,00 € par L
Extreme Anti-Snap Treatment Redken Duo (2 x 240 ml)
Prix de vente :64,40 €Prix actuel :54,74 €
109,48 € par L
Biolage Strength Recovery Shampoo 400ml
31,63 €
79,08 € par L
Biolage All-In-One Multi-Benefit Spray 250ml
34,50 €
138,00 € par L
Biolage Full Rescue Restorative Mask 500ml
44,85 €
89,70 € par L
Biolage Strength Recovery Conditioner 236ml
26,45 €
112,08 € par L
Biolage Bond Therapy Conditioner 236ml
26,45 €
112,08 € par L
Aveda Brilliant Après-Shampooing 200 ml
36,80 €
184,00 € par L