1303 Articles
Soins capillaires estivaux
Choisi
Filtres
Shark Glam Sleek Straight Waves & Curls Multi-Styler
390,99 €
390,99 € par unit
Umberto Giannini The Ultimate Frizz Fix Hair Kit
Prix de vente :83,89 €Prix actuel :62,92 €
55,68 € par L
Slip Pure Silk Skinny Scrunchies - Wildflower
40,25 €
40,25 € par unit
We Are Paradoxx Growth & Thickening Routine
Prix de vente :117,88 €Prix actuel :88,41 €
88,41 € par unit
SILKE Silk Pillowcase Duo - Queen - White
175,95 €
175,95 € par unit
SILKE Silk 24/7 Set - Classic
105,80 €
105,80 € par unit
SILKE Silk 24/7 Set - Poppy
105,80 €
105,80 € par unit
Daimon Barber Texture Tonic 100ml
22,94 €
229,40 € par L
Daimon Barber Fixing Gel 50g
22,94 €
Tangle Teezer Scalp Care and Hair Health Trio - Fine Hair
Prix de vente :36,79 €Prix actuel :33,11 €
33,11 € par unit
Umberto Giannini Grow Longer Hair Collection
Prix de vente :55,83 €Prix actuel :41,87 €
47,85 € par L
OUAI Après-shampooing Sans Rinçage Format Voyage - 45 ml
16,10 €
357,78 € par L
Living Proof Full Trial Kit
40,25 €
154,81 € par l
Kérastase Genesis Duo Discovery Set, Shampoo and Conditioner for Weakened Hair Prone to Falling Due To Breakage
Prix de vente :25,30 €Prix actuel :21,51 €
10,76 € par unit
Living Proof No Frizz Après-shampooing 236 ml
32,00 €
135,59 € par L
Bouclème Hydrating Hair Cleanser 100ml
13,00 €
130,00 € par L
Kérastase Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream For Thick Frizzy Hair 45ml
Prix de vente :17,83 €Prix actuel :15,16 €
336,89 € par L
Philip Kingsley Swimcap Duo
46,00 €
306,67 € par L
Dr. Barbara Sturm Anti-Hair Fall Shampoo 250ml
57,50 €
230,00 € par L
Dr. Barbara Sturm Anti-Hair Fall Scalp Serum 50ml
92,00 €
1840,00 € par L
Tangle Teezer Heatwave Hair Duo - Hot Curl Summer
30,48 €
15,24 € par unit
Living Proof No Frizz Masque Hydratation Intense 200 ml
Prix de vente :43,70 €Prix actuel :21,85 €
109,25 € par L
MONDAY Haircare Moisture 800ml Bundle
23,00 €
28,75 € par L
MONDAY Haircare Smooth 800ml Bundle
23,00 €
28,75 € par L
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner Jumbo 525ml
59,80 €
113,90 € par L
Kérastase Gloss Absolu Shampoo 500ml and Refill Pouch Bundle
Prix de vente :96,00 €Prix actuel :81,60 €
81,60 € par L